Tajemník/Tajemnice katedry a referent/ka studijního oddělení

POŽADUJEME

  • ukončené VŠ vzdělání
  • výborný projev v češtině a angličtině slovem i písmem
  • flexibilitu a komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení
  • velmi dobrá znalost práce s PC
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou

NÁPLŇ PRÁCE

  • organizačně administrativní práce spojené s činností katedry a studijním oddělením
  • vyřizování požadavků vedoucího katedry a zajišťování komunikace s jednotlivými členy katedry
  • vedení studijní dokumentace
  • zapojení do akcí školy
  • příprava podkladů pro rozvrh výuky
  • asistence vedoucímu katedry
  • organizace kulatých stolů a konferencí
  • asistence studentům a členům katedry s vyřizováním běžné agendy – pracovní cesty, Erasmus atd.

NABÍZÍME

  • práci na prestižní a dynamicky se rozvíjející univerzitě
  • denní využití jazykových znalostí, především AJ
  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup podle dohody

Strukturovaný životopis v českém jazyce prosím zasílejte na e-mailovou adresu job@mup.cz
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 724 357 285