Výkonný redaktor a administrátor odborného časopisu

POŽADUJEME

  • ukončené VŠ vzdělání
  • výborný projev v češtině a angličtině slovem i písmem
  • flexibilitu a komunikativnost
  • vysoké pracovní nasazení, tvůrčí přístup
  • vynikající organizační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • uživatelská znalost práce s PC
  • předchozí praxe na obdobné pozici vítána

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • organizačně administrativní práce
  • individuální komunikace s autory, recenzenty, korektory a členy redakční rady
  • příprava odborného časopisu k publikaci
  • zpracování agendy licenčních smluv

NABÍZÍME

  • práci v mezinárodním prostředí na prestižní a dynamicky se rozvíjející univerzitě
  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle domluvy

Metropolitan University Prague is looking for a highly motivated and creative addition to compliment the work of the Central European Journal of International and Security Studies (CEJISS) — a leading scholarly journal in the Czech Republic. The work relates to logistical, administrative and managerial assignments that revolve around developing the current journal to reflect its new tasks of international public outreach and the generation of cutting-edge research made available to the international academic community.

Requirements:

  1. Bilingual (Czech, English)
  2. Innovative and motivated
  3. Independent thinking is a key requirement
  4. Able to work in small and large teams
  5. High levels of organisational and logistics capabilities
  6. Punctual in both project and communications’ tasks

Strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce prosím zasílejte na e-mailovou adresu job@mup.cz
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 724 357 285