Kalendář

 • 27/04 2017

  Křest knihy Dějiny Skandinávie

  Metropolitní univerzita Praha ve spolupráci se Skandinávským domem a Nakladatelstvím Triton vás srdečně zve na křest knihy Dějiny Skandinávie autora Ivo T. Budila.

 • 27/04 2017

  Výtvarné umění Číny a Japonska

  Katedra asijských studií srdečně zve všechny zájemce na kulatý stůl o výtvarném umění Číny a Japonska.

 • 27/04 2017

  Prezidentské volby v Latinské Americe 2017–2018

  Devět zemí Latinské Ameriky rozhodne během následujících dvou let o svém příštím prezidentovi: Chile, Kolumbie, Mexiko, Brazílie, Venezuela, Ekvádor, Kostarika, Paraguay a Honduras. Iberoamerické centrum Metropolitní univerzity Praha Vás zve na diskusi o aktuálním politickém dění v Latinské Americe pod názvem "Prezidentské volby v Latinské Americe 2017–2018".

 • 02/05 2017

  Zažij den vysokoškoláka na MUP

  Zájemci o studium oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia na Metropolitní univerzitě Praha si mohou vyzkoušet jeden den života vysokoškoláka přímo na půdě MUP, kterým je provede tým složený ze současných studentů a zaměstnanců univerzity.

 • 03/05 2017

  Presidential Powers in the United States and Police Misconduct

  The Department of Industrial Property cordially invites you to a guest lecture of Professor Michael Seng “Presidential Powers in the United States and Police Misconduct”.

 • 04/05 2017

  Current Problems of American Patent Law and Protection of Trade Secrets and Privacy and Freedom of Speech in American Law

  Professor Daryl Lim and Professor Michael Seng are visiting professors at MUP and they give a lecture on “Current problems of American Patent Law” (Prof. Lim) and "Protection of Trade Secrets and Privacy and Freedom of Speech in American Law” (Prof. Seng).

 • 04/05 2017

  Práce v institucích EU - jak na to?

  Láká Vás práce v některé z institucí EU? Chcete vědět, co obnáší výběrové řízení do institucí EU? A jak se nejlépe připravit na EPSO testy? Přijďte na seminář, který pořádá Eurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové. Provede Vás celou procedurou přijímacího řízení do institucí EU a vyzkoušíte si psaní EPSO testů nanečisto.

 • 04/05 2017

  Finanční, platební a zajišťovací nástroje v oblasti mezinárodního obchodu

  Katedra mezinárodního obchodu ve spolupráci s UniCredit zve studenty a další zájemce na přednášku "Finanční, platební a zajišťovací nástroje v oblasti mezinárodního obchodu" (s praktickými příklady).

 • 1
 • 2
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace