Kalendář

 • 16/03 2018

  Zahraniční lyžařská akce – Serre Chevalier (do 25/03 2018)

  Pojeďte si s námi v březnu 2018 zalyžovat do jižních francouzských Alp. Více jak 300 slunečních dní v roce, skvělé lyžařské podmínky – 250 kilometrů sjezdovek mezi 1200 a 2800 metry n. m., pasují středisko Serre Chevalier na jednu z nejoblíbenějších lyžařských oblastí francouzských jižních alp.

 • 26/03 2018

  Soukromé vojenské a bezpečnostní společnosti po skončení studené války

  Centrum bezpečnostních studií zve zájemce na kulatý stůl na téma Soukromé vojenské a bezpečnostní společnosti po skončení studené války – zkušenosti z praxe.

 • 27/03 2018

  Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme

  Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha si vás dovoluje pozvat na kulatý stůl na téma "Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme", jehož hostem bude Gen. Ing. Andor Šándor, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní poradce.

 • 27/03 2018

  The Implications of the End of Special Treatment

  The Iberoamerican Centre of Metropolitan University Prague cordially invites you to an open lecture delivered by Dr. Theo Henken, City University of New York, entitled The Implications of the End of Special Treatment: Cuban Immigration to the United States and the Normalization of Bilateral Relations in the Post-Castro/Post-Obama Era.

 • 27/03 2018

  Career Day – Leaders Club & Academy

  Katedra mezinárodního obchodu organizuje setkávání studentů s významnými českými a zahraničními firmami za účelem výběru budoucího zaměstnání. Setkání jsou organizována formou odborných přednášek, workshopů a diskusí, kde mají studenti možnost přímo hovořit s odborníky z praxe a navazovat cenné kontakty. V úterý 27. 3. 2018 se uskuteční v pořadí čtvrtý Career Day, tentokrát s představitelem Leaders Club & Academy panem Martinem Lupou.

 • 28/03 2018

  “Islamic State” and Women

  Center for Security Studies cordially invites you to public lecture “Islamic State” and Women: Recruitment, promises versus reality, and the system of sexual slavery by Tereza Novotná from the Center for Security Analysis and Prevention.

 • 05/04 2018

  Islámský stát a působnost radikálů na sociálních sítích

  Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha si vás dovoluje pozvat na kulatý stůl na téma "Islámský stát a působnost radikálů na sociálních sítích".

 • 06/04 2018

  Far-Right Extremism and Terrorism

  Center for Security Studies cordially invites you to postdoc public lecture "Far-Right Extremism and Terrorism" by Dr. Alexandr Burilkov.

 • 1
 • 2
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace