Kalendář

 • 23/04 2018

  Kam kráčíš, střední Evropo?

  Srdečně vás zveme na besedu s předními českými experty, kteří budou společně diskutovat ožehavou problematiku politického vývoje v Česku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku.

 • 23/04 2018

  Maritime Security

  Center for Security Studies cordially invites you to postdoc public lecture "Maritime Security" by Dr. Alexandr Burilkov.

 • 23/04 2018

  Iberoamerický týden (do 30/04 2018)

  Od 23. do 30. dubna 2018 probíhá Iberoamerický týden 2018. Řada kulturních a gastronomických akcí se uskuteční především v Galerii Českých center, Institutu Cervantes a Portugalském centru v Praze.

 • 23/04 2018

  Aktuální trendy českého vězeňství s akcentem na bezpečnost personálu a vězněných osob

  Centrum bezpečnostních studií Metropolitní univerzity Praha si vás dovoluje pozvat na kulatý stůl na téma "Aktuální trendy českého vězeňství s akcentem na bezpečnost personálu a vězněných osob".

 • 24/04 2018

  Veletrh práce: Jak na kariéru a nezbláznit se

  Univerzitní středisko Plzeň Metropolitní univerzity Praha pořádá veletrh práce Jak na kariéru a nezbláznit se. Hledáte brigádu či stáž, nebo hledáte inspiraci pro vlastní podnikání? Zjistěte, jaké požadavky jsou kladeny na uchazeče o zaměstnání. Využijte možnosti osobního kontaktu s personalisty firem. Naučte se "prodávat" sami sebe.

 • 24/04 2018

  Career Day – COOP

  Katedra mezinárodního obchodu organizuje setkávání studentů s významnými českými a zahraničními firmami za účelem výběru budoucího zaměstnání. Setkání jsou organizována formou odborných přednášek, workshopů a diskusí, kde mají studenti možnost přímo hovořit s odborníky z praxe a navazovat cenné kontakty.

 • 24/04 2018

  Zákulisí médií: Václav Moravec

  Katedra mediálních studií si vás dovoluje pozvat na besedu z cyklu Zákulisí médií. Hostem bude Václav Moravec, moderátor ČT.

 • 25/04 2018

  Křest knihy Dějiny umění Latinské Ameriky

  Iberoamerické centrum MUP zve zájemce na křest publikace "Dějiny umění Latinské Ameriky", na níž spolupracovala dr. Kateřina Březinová. Křest se uskuteční v rámci již tradiční latino akce MERKÁDO a doplní ho výstava fotografií studentů.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace