Partneři

V rámci sociálního programu Škola bez bariér spolupracujeme s:

Hestia Organizace HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z. ú. poskytuje kompletní servis v oblasti dobrovolnictví, organizuje dobrovolnické programy, školení, koordinaci i supervize dobrovolníků.
LENOX z.s.

LENOX z.s. se věnuje osobám s těžkým a kombinovaným tělesným postižením. Poskytuje zájmovou aktivitu, která umožňuje sportovní vyžití a dává tak příležitost k seberealizaci a využití volného času. Využitím služeb nejen v oblasti tvorby propagačních materiálů podpoříte tým Powerchair Hockey SK Indians Plzeň, jehož činnost spolek Lenox zabezpečuje.

 

Nadační fond IMPULS Nadační fond IMPULS pomáhá v oblasti výzkumu a terapie roztroušené sklerózy.
Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením nabízí odborné konzultace a podporu jednotlivců z řad osob se zdravotním postižením i firem, které postižené osoby zaměstnávají či chtějí zaměstnávat,
Národní rada osob se zdravotním postižením ČR NRZP ČR z.s. je střechovou organizací sdružující spolky osob se zdravotním postižením. Poskytuje registrované sociální služby zejména se zaměřením na odborné sociální poradenství.
Nové horizonty Sociální firma Nové horizonty s.r.o. zaměstnává pouze osoby se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech.
Pestrá, o.p.s.

Pestrá, o.p.s. je neziskovou společností, která se zabývá výcvikem asistenčních, vodících, canisterapeutických a signálních psů pro děti a dospělé s různými druhy postižení.

 Unie Roska v ČR ROSKA Praha zajišťuje nabídku pomoci lidem s roztroušenou sklerózou formou zdravotní rehabilitace a sociálního poradenství.
 Magazín VOZKA Magazín VOZKA vydává 4x ročně Ostravská organizace vozíčkářů. Publikovány jsou zde rady, inspirace a motivace pro život na vozíku.

 

jehož činnost spolek Lenox zabezpečuje.