Studentské závěrečné práce

Kvalifikační práce 2018–

Studentské práce MUP obhájené od roku 2018 a výše jsou dostupné pouze v elektronické formě v Digitální knihovně kvalifikačních prací na: https://digilib.mup.cz

Obsah digitální knihovny MUP je dostupný pouze lokálně z budov na MUP. Pro prohlížení celých textů prací a jejich posudků je nutné se do systému přihlásit. Studenti a vyučující MUP, prosíme, používejte pro přihlášení do Digitální knihovny školní e-mailovou adresu! Zájemci z odborné veřejnosti se musí nejprve stát registrovanými čtenáři Knihovny na MUP, přístup do Digitální knihovny získají při své první fyzické návštěvě knihovny MUP v Praze ve Strašnicích. Pro připojení do Digitální knihovny z budov univerzitních středisek MUP – v Hradci Králové, Liberci a Plzni – použijte tento odkaz.

Kvalifikační práce 2004–2017

Studentské práce obhájené a zveřejněné do roku 2017 jsou dostupné pouze v tištěné formě a jsou půjčovány čtenářům pouze do studovny (prezenční formou). V centrální knihovně v Praze-Strašnicích jsou k dispozici všechny studentské závěrečné práce absolventů MUP. V mimopražských pobočkových knihovnách MUP jsou uloženy pouze práce konkrétního univerzitního střediska.

Režim objednání tištěných prací obhájených do r. 2017 v centrální knihovně Strašnice

Práce se objednávají přes online katalog na konkrétní datum. Závěrečné práce nejsou uloženy v prostorách knihovny, proto je nutné nejméně 1 pracovní den (do 16:00) před datem výpůjčky objednat. Maximální počet objednaných studentských prací na konkrétní datum je 10 kusů.

Postup objednání tištěné studentské práce

  • Všechny studentské práce jsou uvedeny v on-line katalogu na: https://s-knihovna.mup.cz/katalog/
  • po vyhledání konkrétní práce klikněte na tlačítko OBJEDNEJ
  • doplňte datum, na kdy máme práci do knihovny připravit a přihlašte se stejnými údaji jako do SIS a odešlete objednávku
  • v případě potíží nás kontaktujte e-mailem: knihovna@mup.cz nebo telefonem 724 831 985, 274 815 044

Pokud si čtenář práci nevyzvedne, je opět vrácena do depozitu a je nezbytné si ji znovu vyžádat.

Kontaktní formulář

Neváhejte se nás zeptat na cokoliv, rádi Vám odpovíme.

* Povinné údaje