Přípravné setkání, dotazníky pro studenty

Dne 22. 2. 2016 proběhlo v prostorách Metropolitní univerzity Praha přípravné setkání zástupců řešitelských týmů v rámci projektu Innovation of Media Studies Program at Metropolitan University Prague: Norwegian Inspiration. Tento projekt je zaměřený na inovaci studijního programu Mediální studia a probíhá ve spolupráci s norskou univerzitou Oslo and Akershus University College of Applied Sciences (Department of Journalism and Media Studies).

V úvodu tohoto setkání čeští členové projektu (prof. Jirák, Mgr. Janák, dr. Niklesová a dr. Škrábová) – společně s hlavní norskou řešitelkou Kristin Skare Orgeret, Dr. Art – projednali strukturu studijních programů na obou institucích. Dále proběhla rozprava o průběhu pobytu českého týmu na norské partnerské instituci (aktivita č. 2) a o časovém, organizačním a obsahovém rámci dubnového mezinárodního workshopu (aktivita č. 3).

V závěru přípravného setkání byla stanovena podoba dotazníku zjišťujícího názory studentů MUP na možnosti inovace Bc. a Mgr. studijního programu Mediální studia.

DOTAZNÍK

VÝSLEDKY DOTAZNÍKU